| tpurotpuro a întrebat:

Hei, TPU.Nu stiu daca am voie aici :D Dar vreau sa ma ajutati cu ceva :) Deci verisoara mea si'a facut o pagina de facebook, si a zis ca daca pot sa obtin cumva 30 de like'uri, ma lasa sa fiu admina.:D Ma puteti ajuta? Stiu ca o sa ziceti ca se foloseste de mine si tot asa, dar nu este adevarat. Avem o mica intelegere, e o poveste lunga.Eu am facut ceva foarte, foarte, foarte rau, si ea abia m'a iertat, nu ma asteptam sa fie asa de buna si sa ma lase sa incerc sa fiu admina.Deci,hai cu like'urile.Deja sunt 22.
http://www.facebook.com/......malink.php
Si puteti sa imi dati si idei de nume? Fictive, adica. Ele sunt deja 2, si au nume :D
Funda la cel care ma ajuta cu ambele + vot la restul.
Multumesc!
P. S:chiar daca vedeti ca s'au facut 30, tot puteti sa ma ajutati :D tot e un pic suparata pe mine :(
P. P. S:ca sa stiu daca ati dat like, va rog sa lasati numele de facebook aici :)

1 răspuns:
| DanielW a răspuns:

Terminati cu spoilerele sau cu "dati-mi like", " pls vreau vot pentru.", site-ul nu este pentru asa ceva, este pentru intrebari care isi au rostul. cat pot am sa reclam aceste intrebari la administratori