| Maria_6499 a întrebat:

Hei TPU :* O sa am banchetul de sfarsit de an in curand si stiu ca la orice petrecere se danseaza tot felul de dansuri populare si nu numai..cine poate sa-mi spuna cateva exemple si cum se danseaza (nu dansul pinguinului ca ala-l stiu si eu big grin

3 răspunsuri:
| allyx14 a răspuns:

Hahalaughingsi eu am avut banchetu anul asta si am dasat tot felul de dansuri(nu stiu cum se numesc)dar erau dint toate genurile de muzica(manele, popularalaughing, pop, pop rock)