| Fiz1234 a întrebat:

Peste 2 săptămâni am pozele de clasa a 8 a si nu stiu cu ce sa ma îmbrac. Îmi puteti da câteva idei? Dar nu rochii si chesti.
Ps:da sunt fata

4 răspunsuri:
| InVisible99 a răspuns:

O camasa clasica cu un lant mai big la nivelul gatului sa iasa in evidenta si niste blugi negri, sau o bluza cu ceva forme pe ea sau mai casual spre elegant si un cardigan si blugi negri, dar oricum daca faci pozele de aproape sa nu optezi pentru o culoare inchisa peste tot ca vei iesi prea alba

| dianabaumli a răspuns:

Poate in acest articol gasesti cateva idei de tinute stilate..nimic prea elegant sau matura...:)

http://trenda.ro/moda/tinute-de-toamna-2015-imbracaminte-dama/

| ygr3ku a răspuns:

Costumul de halloween e ok? Da, stiu, e ciudat, dar toti suntem diferiti intr-un final, nu? big grin

| PaulaMihoc a răspuns:

Buna draga mea,

Pentru a si vizualiza cateva tinute (nu neaparat rochii :) ) poti sa intrei pe link-ul asta. Cand am probleme ma inspir de aici http://bit.ly/poze-album. Pe mine ma ajuta de fiecare data.