| Myhay619 a întrebat:

Sunt baiat si am parul foarte des, iar cand vreau sa-mi fac o frizura nu imi iese deloc.Eu vreau sa imi fac frizura https://www.google.ro/......ps?/search cum am zis deja,nu-mi iesa, ce sfaturi imi puteti da?

2 răspunsuri:
| LoveeMakeup9 a răspuns:

Salut!
Eu iti recomand sa mergi la un frizer.Chiar daca dupa ce iti vei tunde tu parul va arata cat de cat ok cand va creste va arata naspa...alte sfaturi nu iti pot da, pentru ca nu poti face ceva perfect din prima.Si frizerii au unele frizuri care nu le ies, deci nu te ingrijora big grin

| deliaoana123 a răspuns:

Sa te duci la frizer si sa ii spui cand te tunde sa iti si rareasca parulwinking