| minnie20 a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o placa de par.Am vazut una care imi place.Era micuta simpla de la Philips si costa 100 lei (un milion).Nu stiu ce sa aleg si de care.Aceasta ar fi buna?

3 răspunsuri:
| MissKatherine a răspuns:

Da e buna daca e din ceramica (arde mult mai putin parul decat celelalte placi de par) dar daca nu e din ceramica ar trebui sa o folosesti cel mult la 130(temperatura)pentru a nu iti arde parul.Si eu tot de la Philips am. te pup.

| Mirica_Roxanamirica_Roxana_1997 a răspuns:

Eu am de la Remington si este buna il indreapta dar il si creponeaza pot sa fac de toate cu ea o am si de vanzare te pup

| Mogos_Oana-Cristina_1997 a răspuns:

Eu iti recomand Remington, mi-am cumparat-o in decembrie si sunt foarte multumita, are mai multe trepte, este din ceramica. Pretul este in jur de 100-130 lei. Dar nu uita, alaturi de placa trebuie sa folosesti neaparat un ser/ulei pentru par, fiindca indiferent cat de buna este placa tot se va arde parul. Eu dupa o luna- doua a trebuit sa imi tund o palma din par, acum dupa ce folosesc ulei pentru varfuri despicate, aproape de fiecare data, nu o sa mai fie nevoie sa-l tund curand.