| Bubbico a întrebat:

Vreau si eu o masca de facut in casa pentru parul extrem de uscat, ca al meu. Ceva cat mai hidratant.
Merci :*

Răspuns Câştigător
| EmaS a răspuns:

O masca extraordinar de buna cu rezultate excelente : vitamina A uleioasa, Vitamina E uleioasa, ulei de ricin, ulei de masline, galbenusul unui ou, zeama de la o lamaie, petrol (ulei lampant incolor si inodor). Aplici pe par si stai cat de mult cu masca pe el, apoi speli bine si clatesti parul. Ii da un aspect de par sanatos si straluceste. Se regenereaza.

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Sunt maiu multe masti aici pentru un astfel de par, uite.
http://www.divahair.ro/......fac_minuni
Te pup!