| Andreeea_3222 a întrebat:

Heii happy. am parul` krets. si as vrea sa ma tund. il am destul de lung. daca e intins trece de jumatatea spatelui. imi puteti da` niste sfaturi cum sa ma tund big grin?

3 răspunsuri:
| ladygaga a răspuns:

Cu cat ti.l tunzi mai scurt cu atat va arata mai cret si mai umflat.
Dar daca tot tii sa te tunzi du, te la coafor si intreaba cum ti.ar sta mai bine si te face ea.

| LittleAngel_7794 a răspuns:

Buna!

Depinde foarte mult de expresia fetii! Degeaba iti recomandam noi ceva daca tie nu ti-ar sta bine! In scari ar fi cel mai potrivit, ii sta bine la oricine!

| Maria9666 a răspuns:

Tunde-ti doar varfurile! E pacat de el, mai ales daca iti sta bine cum il ai acum. pe bune, daca te tunzi mai scurt o sa arati ca o oaie happy