| Carlamonicaanghele a întrebat:

Heii! am scris la acest site ca am varsta mai mica de 14 ani si nu ma mai lasa sa ma inregistrez:(( oare peste cateva zile ma va lasa?
va rooog mult!
daca nu merge imi face cineva un cont
daca vrea cineva contactati-ma alexa_deutza21
http://www.noifetele.ro/main/home.php
va pup:*:*:*:*

2 răspunsuri:
| Diiiidi a răspuns:

Eu sunt disponibila sa iti fac daca vre... dar iti dau un sfat: punete mai in varsta daca chiar vrei contacteaza-ma soryna_dyana dau accept dar sa imi zici ca esti de pe TPU daca vrei... imi dai plzz funda?///////

| Stefania_7447 a răspuns:

Păi nu te lasa daca esti minor! dai alt an care sa treaca de 1960 si te va lasa! asa am facut si eu!