| deiu_8132 a întrebat:

Heii! cum salvez pozele editate prin photo instrument?love struck plss

Răspuns Câştigător
| asdD a răspuns:

Cu photo instrument nu se poate salva doar intr-un mod
1 ai facut poza dupa aia ai un buton pe tastatura "Sysrq"
2 intra in word-pad si dai paste si salvezi documentul wold-pad
3.intri din nou in photo instrument si ai optiunea de sa stergi cevaa din poa si stergi bara ce nu-ti place word-pad si tot asa etc...

daca team incurcat intra aici
http://www.youtube.com/watch?v=uUipgKb8Aqk

daca vr si fundita

4 răspunsuri:
| anonimmmmm a răspuns:

Pentru a salva pozele modificate prin photo instrument ai nevoie de programul photoscape, doar asa poti, dupa ce ti-l descarci poti sa-mi scrii pe private si iti explic cum sa ti-o salvezi.

| Tabii. a răspuns:

Email: revenge@crew.com

S/N: 02-uynogjig(cu majuscule)

sau

Email Address: gabeli@team-uare.net

Registration Key: 06-BUSEIFYC

| deiu_8132 explică:

Ms`la toata lumea:X:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai injtra pe www.sunt@ratat.ro si ai raspunsuri la toate intrebarile
dar, numai daca esti ratat poti intra da tu o sa reusesti bafta:))=))