| Ankiiiiiii a întrebat:

Heii,din nou. Stiu ca e a treia intrebare pe saptamana asta,dar mai am o dilema. Stiti cizmele acela UGG. sunt doar pentru sezonul de iarna? Adica,se poarta doar iarna,sau si toamna?
Mie imi plac foarte mult,si de aceea intreb. Pot sa le port toamna? Daca da, cu ce s-ar potrivi si ce modele,culori imi recomandati? Vreau si poze, daca se poate.

Multumesc anticipat!

P.S : Dau FUNDA! :* happy

7 răspunsuri:
| qtheodora a răspuns:

Le poți purta și pe la sfârșitul toamnei octombrie-noiembrie. Îți poți lua culoarea maro-crem se potrivește cam la orice. Le poți lua cu Blugi, colanți happy

| ascovit a răspuns:

Cu siguranta ca pot fi purtate si toamna, cum pot fi purtate si la inceputul primaverii, insa DOAR in zilele friguroase, in nici un caz pe ploaie.
Cat despre tinute, un search pe google te va satisface mai mult decat cateva poze de la noi.
Pupici :*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Se poarta si toamna, in noiembrie.Si mie imi plac UGG-urile.Sunt preferatele mele.Eu asa am auzit...UGG de toamna...neah,nu prea cred.Asta stiu.Dar iti recomand sa porti UGG-uri iarna, vei arata ca un clown cu UGG toamna.

O zi minunatawinking.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa le porti cand vrei tu! Daca nu te topesti in ele...toamna tarzie si primavara devreme sunt potrivite si iarna, normal!

| broxi a răspuns:

Ugg-urile nu se poată iarna, în mod normal. nu-s impermeabile. dacă vrei să le porți iarna, când e zăpadă, n-o să ajungi prea uscată la destinație. dacă vrei să le porți, le porți toamna când nu plouă.

| Dangerfull a răspuns:

Laso mai usor ca nu esti o model

| Zanatare a răspuns:

E destul de greu de raspuns. UGG-urile nu sunt pentru toamnele umede. Ci doar pentru cele friguroase. Iti sugerez sa le porti numai in zilele ceva mai racoroase, fiind facute dintr-un material calduros.
Cat despre sugestii de purtare... Nu pot sa-ti dau poze, dar poti sa-ti dau sfaturi. Nu prea sunt cu moda, dar am o prietena care e super fashionista si o sa-ti spun ce face ea:
1. UGG-urile se poarte cu pantaloni mulati, in special blugi. Pot, insa, sa-i porti si cu colanti, dar numai in caz de extrema urgenta.
2. Culori... Cu negru poti sa porti orice. Sti cum se spune: Negrul merge la orice. UGG-urile maro... poarte-le cu blugi albi sau in culori deschise. Am o alta prietena care are UGG-uri caramizii lucioase. Daca ai si tu, iti sugerez blugi de culoare clasica sau aceia cu steagul Americii la buzunare.
Sper ca ti-au fost de folos sfaturile mele. Bafta!