| ThisGirlHere a întrebat:

Heii guys. In orasul meu se va organiza Harlem Style Competition. Cu ce sa ma imbrac sa para cat mai nebunesc? Raspuns rapid, va rog. Multumesc anticipat! happy

Răspuns Câştigător
| GlossyBabe a răspuns:

Ceva traznit, pune si tu o gramada de culori pe tine si cat mai funkylaughing La asa ocazie nu trebuie sa te gandesti la asortare! In orice caz ceva tipator sa reiesi din multime:*:*
Have fun si asteptam un link cu videoclipul!
Fundita?:*

4 răspunsuri:
| BloodMagickNecromance a răspuns:

Un costum cât mai tâmpit.

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

NU la "Dragoste si Sex"!

NU mai posta aiurea la alte categorii, doar pe motivul că ar fi mai vizualizate ( sau alte motive ), deoarece ÎNCALCI Regulamentul TPU şi ţi se poate SUSPENDA contul!

Pentru alte detalii despre "regulile" de pe acest site CITEŞTE Regulamentul şi "Întrebări Frecvente" la linkul :
http://www.tpu.ro/termeni-si-conditii
http://www.tpu.ro/intrebari-frecvente

Toate cele bune.

| Azµre a răspuns:

Mickey mouse laughing

| cipri1999 a răspuns:

Costum cu scooby doo laughing