Întrebare recomandată | BlueIsYou17 a întrebat:

Heii! Stie cineva unde se fac tatuaje cu henna (temporare) in Timisoara? Am cautat dar nu am gasit niciunde. Ms mult :*

3 răspunsuri:
| tatuajebrasov a răspuns:

Nu se face nicaieri la nici un salon si cica ar fi toxica pentru piele ce am auzit

| Costache_Petre_1973_o76f a răspuns:

Salon de Tatuaje Temporare cu Henna

Realizam tatuaje temporare cu Henna. Ne gasiti in Bucuresti si va asteptam cu o programare in prealabil (in ziua respectiva cu 3-4 ore inainte de a veni) la nr de tel. 0722 343 855. Programul este flexibil (Luni - Duminica 09.00 - 21.00) dar nu uita sa te programezi. happy Puteti alege din cele aproape 2000 de modele (florale, animale, tribale, indiene, chinezesti etc) sau puteti veni cu modelul dorit printat. Preturile, in medie, sunt cuprinse intre 20 si 80 RON, in functie de complexitate.

| zebra3537 a răspuns:

Tatuajele cu henna sunt toxice, eu iti recomand tatuajele temporare (rezista tot atat cat rezista si cele cu henna, cam 10 zile) si arata ca o bijuterie de aur.
Eu am luat de pe goldtattoo.ro