| Shaiiiiiiiii a întrebat:

Heii TPU mi-am rupt blugi in partea din spate deasupra buzunarului, cum as putea sa ii repar fara sa se vada sau un loc unde se repara in Bucuresti?

Răspuns Câştigător
| ValentinElTPU a răspuns:

Nu cred ca asa ceva se poate repara fara sa se vada... si ar costa la 30-40 lei cred. Asa ca mai bine i-ati altii.

2 răspunsuri:
| FabianelSHAF a răspuns:

Salut! Trebuie sa i cosi cu ata deci ai papiota pregatita?winking

| darkusss a răspuns:

Sal
Incearca sa pui ceva gen ca un petec care porneste din buzunar(sa nu se observe ca sunt refacuti) si sa ajunga deasupra rupturi. sunt multi blugi in stilul asta. FUNDA?