| lifeislife a întrebat:

Heiiibig grin care sunt firmele voastre preferate?(ale mele pull and bear, bershka, pimkielove struck)

Răspuns Câştigător
| bfvhjcv a răspuns:

Deci sa incep
bershka, stradivarius, pimkie, kenvelo, zara, mango, pull&bear, kotton, diesel, accesorize, converse all star(la incaltaminte:p). si cam atathinking aaaa, si ugg australialove struck

10 răspunsuri:
| DeeaLove08 a răspuns:

Bershka, zara, adidas,
kenvelo, glow-nu stiu sigur daca sunt firme.

| dydy1 a răspuns:

Eu prefer orsay, puma, kenvelo, mango, maybelline in ceea ce priveste machiajul, avon, la parfum bvlgari

| asdfghjklmnb a răspuns:

Tako, Zara, Kiabi, Bershka...etc

| chocolate27 a răspuns:

Se pare ca avem aceleasi gusturihappy Eu as mai adauga Terranovabig grin

| nyna a răspuns:

Terranova, new yorker, takko, kenvelo, deichmann

| Izz a răspuns:

Zara, Nike, Puma, CrashOne(nu stiu sigur daca e firma)

| Diana3 a răspuns:

Salut! Ale mele sunt:Zara, H&M, New Yorker, Bershka...

| mihaela0205 a răspuns:

1.Home Alone
2.The King Of Scorpions
funda? plzzzzzlove struck

| ChocaholicBi a răspuns:

Caroli, Hochland, Milli,

| MikeAlexis a răspuns:

Firme de ce? de chiloti? Precizeza, ca eu unul sunt indragostit de BUCEGI (cei care fac pateuri)