| alexalexa2000 a întrebat:

Helăăău.Nu știu de ce, dar mi-au apărut niște bubițe pe față.Cum aș putea scăpa de ele? Dau fundăăă big grin

6 răspunsuri:
| DarkOrbitMoon a răspuns:

Foloseste crema de fata de la nivea.Eu sunt multumita de ea.
http://www.nivea-shop.ro/......fata-nivea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bubitele pot fi si de caldura sau o intoxicatie. Este bine sa speli tenul cu ceai de musetel in fiecare dimineata, si sa mananci in fiecare dimineata pe stomacul gol, cate o bucatica de drojdie. Nu strica si o cura cu lapte in fiecare dimineata. big grin

| zuzualina a răspuns:

Helăăăăăăăuuuuuuu!
Coşuri. Alergie la ceva ( dacă nu sunt doar pe fata probabilitatea e mai mare). Reacţie la soare ( fie alergică, fie in urma expunerii prelungite).

| tinka1 a răspuns:

Du-te la un dermatolog!

| Jackson_Andreas_1997 a răspuns:

Bubele apar de la caldura! Incearca daca in zona care au aparut bubitele ecade pretonul sa lasi cat mai mult posibil sa respire fara sa fie acoperite de par! Incearca si o solutie antiacneica!

| AnonimulRo a răspuns:

Depinde, la ce "bubite" te referi. Daca sunt cosuri, trebuie sparte, daca ai nigei trebuie arse (sunt tratamente speciale), daca sunt doar bube, este o alergie sau de la caldura, sau poate de la urzici. big grin
Te salut!