| RoOxX a întrebat:

Helllow!
Am parul umflat, ce pot sa fac sa nu mai stea umflat. Vreau sa-l tin desfacut.
Stie candva solutii?
Ms:*

5 răspunsuri:
| Buh a răspuns:

Indreapta-l!

Funda?waitinghappy

| QuadruplePersonality a răspuns:

Umflat adica volum?

Da'l cu spuma sau gel, dupa ce il uzi cu apa. Eu asa fac la breton, pentru ca imi sta aiurea dupa ce ma spal pe cap.

| ĄĿiŒ a răspuns:

Incearca cu placa de par sau daca nu ai uda putin peria inainte sa te perii, da-l putin cu fixativ cand e mai "desunflat"tongue. Alte sugestii nu am iar daca ai pieptan iti sugerez sa iti gasesti o perie caci cu peptanul se electrizeaza big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu te-as sfatuii sa nu folosesti placa de fiecare data cand vrei sa ai un par cat mai intins...incearca o crema pentru par de la nivea care mentine parul drept fara a necesita si "interventia" cu placalaughing:* in cazul meu functioneaza sau poti sa il intinzi putin dupa care sa il dai cu ceva spuma, fixativ dar ai grija sa fie bune in sensul ca folosite in exces provoaca caderea parului si distrugerea lui... good luck cu asta:*

| Emma a răspuns:

Foloseste placahappy