| sakura1234 a întrebat:

Hello all va rog sa ma ajutati si pe mine vreau sa fac niste poze sa le trimit unei agentii de modeling si as vrea sa imi cumpar niste chilotei din aceeia cu jartiera pentru poze dar nu stiu de unde as putea sa cumpar sunt din Bucuresti daca ati putea sa-mi dati un punct de reper ceva..multumesckiss

Răspuns Câştigător
| Ivys a răspuns:

Depinde si de buget. Intr-o vreme stiu ca aveau cateva modele la New Yorker sau H&M. Jartiera gasesti si separat la orice magazin care vinde lenjerie de dama. Daca chiar vrei sa cheltui, sunt site-uri pe net de pe care poti sa iti comanzi lenjerie intima.

1 răspuns:
| Rakanishuu a răspuns:

Duminezoooule! Mai bine nu poza straight face