| anonima_6654 a întrebat:

Hello! As vrea sa stiu si eu cum pot schimba culoarea parului meu intr-o poza.As vrea sa imi fac niste suvite blonde dar nu stiu daca imi va sta bine si de aceea vreau sa vad prima data intr-o poza.Imi puteti spune ceva programe in care pot sa imi schimb culoarea parului? mersi:*!

3 răspunsuri:
| lays a răspuns:

Photoshop.sau intra pe taaz.com si poti sa-ti pui peruci.eu asa mi-am facut.ca sa stiu cum ma vopsesc. dar e cam greu. tb sa-ti faci cont, bla bla. daca vrei da-mi mie poza ta, dar sa fie ca de buletin cat de cat si ti-o fac eubig grin

| 16.laura.16 a răspuns:

Http://www.dailymakeover.com/hairstyles
Iti pui poza si te faci cum vrei tu!

| NthtoShare a răspuns:

Photoshop.
Pentru mai multe detalii (despre cum sa faci asta in PS) doar intreaba-ma... daca nu gasesti altceva.
Good luck!