| Claudia389 a întrebat:

HellO!
Ce mai faceti? Vreau sa va spun ca mie nu mai imi sta bine nici cu parul lung nici cu parul scurt!sad
Poate este si din cauza ca sunt cam plinuta dar normal trebuie sa imi stea bine cu parul lung nu?
Ceva idei?

Răspuns Câştigător
| xJuliusx a răspuns:

Combinatia perfecta, dupa parerea mea este plinuta si cu parul lung. A... si apropo: nu-ti fa probleme daca esti plinuta dar normal. Problema grava este pentru cei obezi.

1 răspuns:
| Valenttina a răspuns:

Buna! Pentru ca este o vara nebuna eu zic sa incerci ceva pe masura! Tunde-ti parul pana la umeri sau putin mai scurt si fileaza-l, subtiazati-l si eventual prinde-ti bretonul intr-o parte sau peste cap cu o agrafa. Cere-ti voie parintilor sa iti vopsesti o suvita roz. Ea va atrage toata atentia si nimeni nu o sa mai puna in calcul faptul ca esti plinuta. kiss