| DaDaLadyBug a întrebat:

Hello! Cum sa scap de urmele inestetice de pe picioare? Vanati, taietura de lama[cel putin am auzit ca nu mai trece] urme de la zgarieturi, cat mai repede? Funda :**!

Răspuns Câştigător
| annapopa a răspuns:

Salut,
Crema de galbenele chiar arata rezultate foarte bune, am folosit-o si eu(numai ca trebuie folosita un timp mai indelungat)
Succes.

2 răspunsuri:
| Zuzazozo a răspuns:

Cu niste cema de galbenele.E foarte eficienta.

| Marmelade97 a răspuns:

Cea mai folositoare metoda este uleiul de levantica.Il gasesti in farmacii si e in jur de 13 lei...cu vanataile merge foarte bine.big grin