| anonim_4396 a răspuns:

Este tapat bine, aplica un fixativ usor, apoi il prinde in coada de cal. Dupa cum vezi in ultima poza, are parul natural fara volum, dar prin tapare creeaza volum.

5 răspunsuri:
| LoryM22 a răspuns:

Si-l tapeaza inainte de a-l lega.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asa e parul ei, parul ei nu e umflat in niciuna din poze..., iar cand ate parul drept este intins cu placa.s-ar putea sa si-l faca cu undulatorul, ca e undulat nu umflat, si-l face cu undulatoru inainte de a si-l prinde in coada de cal. uneor se vede ca e tapat, si-l intinde cu placa si dupa aia si-l tapeaza, dar nu si-l tapeaza la varfuri!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Draga...draga...nu stii nimic.Alexandra(inna)nu isi face parul cu nimic e pur si simplu natural fiindca asa e coafura ei si asa e parul ei de asta ii sta asa ii coada de cal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Are mese

| ramona_4168 a răspuns:

In primul rand nu isi face parul singurawinking