| JustDoIT11 a întrebat:

Hello TPU. Ce culoare de par va place cel mai mult la un baiat? Eu am multe prietene care spun ca le plac culorile inchise, negru sau saten, dar mie imi plac culorile deschise, mai ales roscatul. Poate pentru ca si eu sunt roscata. Vreau sa vad si parerea voastra.

9 răspunsuri:
| Holocaust a răspuns:

Brunet,sau un şaten mai închis, iar tenul ceva mai deschis la culoare, să se creeze un contrast fain, ca şi la mine.
Oricum, astea-s chestii neimportante.Nu toate fetele se uită la culoarea părului.E penibil.

| Raluuuuu a răspuns:

La baieti prefer brunet mal ales daca are si suvite verzi love struck

| SloOpY a răspuns:

Siner mie imi place negrul care bate spre albastru. Si eu acum sunt vopsita roscata blushing. kiss

| Vans a răspuns:

Negru,de obicei.
Dar poate sa fie si verde sau albastru sau oricare alta culoare ca nu ma deranjeaza.De obicei imi plac baietii pletosi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie îmi plac băieţii cu părul de culoare violet, albastru, verde şi roz.

| xBya a răspuns:

Culoarea care ii vine cel mai bine. Adica nu pot sa zic ca-mi plac blonzii, apoi sa vad un tip brunet care arata traznet si sa nu il bag in seama pe motiv ca nu`i blond. Ar fi aiurea. Deci depinde de cum ii sta bine.

| Gunoi a răspuns:

E, in primul rand, important sa-ti placa tie nu celorlati astfel incat sa te faca sa te simti bine. Culoarea care o place cel mai mult un baiat.e greu de spus depinde de ochi si tenul pe care-l ai.

| LittleLuciane a răspuns:

Depinde...daca are ochii albastrii sau verzi sa aiba parul negru sau saten daca are ochii caprui sau negrii sa aiba parul blond sau roscat :X

| TheMysteriousGirl a răspuns:

Mie imi place ca baiatul sa fie natural. Deci, parul sa fie natural, nu vopsit si alte chesti, pentru ca nu e fata. Sunt de parere ca acesti baieti care se penseaza, epileaza, etc. sunt gay. Voi ce parere aveti?