| CatGirl a întrebat:

Hello, TPU! De unde as putea sa-mi achiziționez un palton de iarna mai deosebit? Multumeeesc!

4 răspunsuri:
| Anonim a răspuns:

Cauta aici http://l.profitshare.ro/l/4048648. Acum gasesti si reduceri foarte bune si modele mai deosebite.

| Bondarel99 a răspuns:

Intra pe Bershka (sau in mall dacă ai in oraș). Eu de acolo mi-am luat un palton foarte drăguț anul trecut și toate fetele ma întreabă și acum de unde îl am. Acum au alte modele in magazin dar și alea îmi plac.

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Din Paris

| MikaPisten a răspuns:

De pe site-ul -HM-