| CPR a întrebat:

Hello TPU, stiti ceva despre produsele firmei Memphis Shoes n-am auzit de ei pana acum dar am vazut o pereche de skate shoes de la aceasta firma si mar tenta dar am anumite dubi in privinta calitatii. Voi ce ziceti marita sa-mi iau o pereche, ma vor tine tina macar un sezon?

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.Firma este buna

| CPR explică:

@dewd vezi ca nu i acelasi lucru Memphis cu firma Memphis One, Memphis One este firma germana am vazut pe cutie ca mi-am luat deja incaltamintea laughing

| 288474 a răspuns:

Vad ca pe siteul mephis.com vand de toate. de la automobile pana la terenuri/case/apartamente. nu stiu ce sa zic dar suna cam chinezesc.