| AnyaBraginskaya a întrebat:

Hey~ Am 15 ani..si imi place mult muzica rock si as vrea sa ma imbrac corespunzator...dar mai discret, deoarece familia mea nu prea e de acord cu genul rock..imi place si stilul pastel goth, imi puteti da niste sfaturi?

1 răspuns:
| 愛日本 a răspuns:

Buna. Pai mai discret ai putea incepe cu niste tricouri sau bluze simlpe, de culori inchise si cu simboluri/scris specifice rock-ului.Pantaloni simpli, negri sau verzi. Geci putin ami baietoase de culori inchise. Cat despre stilul pastel goth nu stiu atat de multe, dar din ce am vazut e foarte dragut si nu cred ca ar atrage prea mult atentia.