| Sisi16 a întrebat:

Hey:*As vrea si eu niste site-uri de unde as putea comanda haine la moda, insa mai ieftine.Cat mai multe daca se poate.Multumesc!

Răspuns Câştigător
| Cristinadea a răspuns:

Buna, incearca www.dress-code.ro sau gasesti multe pe www.mercador.ro sau chiar si pe www.okazii.ro. Acum depinde si ce cauti... Eu stiu pe una din fete care pozeaza la dresscode si mi-a zis ca sunt foarte ok produsele. Urmeaza sa iau si eu mai multe :), schimb garderoba. Spor la shopping. Sper ca te-am ajutat...

3 răspunsuri:
| alexandra1993 a răspuns:

Eu comand de pe : www.miniprix.ro sunt haine de la firme precum bershka, zara, stradivarius, pimkie etc. aduse de afara si la preturi reduse.

| Bianqa a răspuns:

Haineieftine.ro