| ιυвιтα a întrebat:

Hey,Buna!
Deci,am incercat unghiile cu gel.mi se par super.Intrebarea ar fi:\credeti ca ar fi rezonabil sa imi iau aparatura si geluri ca sa mi le fac singura? Stiu cu se face,dar nu vreau sa fac o afacere din asta... vreau sa mi le fac asa cum vreau eu...
Soo, am nevoie de un sfat.

2 răspunsuri:
| lizemm a răspuns:

Binenteles. eu nu stiu ce mai astepti. si chiar daca nu vrei sa "iti deschizi o afacere sa stii ca se castiga bani frumosi din treaba asta, mai poti face la prietenele tale.
bafta si eu spun sa te gandesti bine, ce ai de pierdut?

| Meresescu_Raluca_1993 a răspuns:

Da... ar fi bine!