| marykiddda a întrebat:

Hey buna eu am halloween si trebuie sa ma costumez problema e ca imi cumpar un sprei de colorarea parului pe roz sau pe rosu ca pe alta culoare nu are ce ziceti cum ar trebui sa mi-l fac?

2 răspunsuri:
| BassHunter13 a răspuns:

Daca culoarea parului tau este mai inchis nu iti lua pe rosu pentru ca dupa ce te dai cu spray o sa fie ceva de genu:roscat! Daca il ai spre blond si folosesti rosu o sa iasa undeva spre portocaliu...Mai bine ROZ!

| Axys a răspuns:

Pe Rosu happy cai mai fain