| Iulika96 a întrebat:

Hey! Care imi poate spune niste creme depilatoare mai bune (in afara de Veet). De preferat cei care le-au incercat sau au auzit din surse sigure ca sunt bune.

Răspuns Câştigător
| Lightose a răspuns:

Farmec e o crema de exceptie, dar ai grija ca sunt doua feluri:cele normale si cele rapide.La acelea rapide nu trebuie sa astepti mai mult de 3 minute!
Sper ca te-am ajutat!
O zi buna!

1 răspuns:
| nellyneliana a răspuns:

Buna!
Eu le folosesc pe cele de la Farmec ( am decoperit de curand ca majoritatea produselor de la Farmec sunt foarte bune in comaparatie cu alte firme de renume).