| Lady_6501 a întrebat:

Hey ^^
ce costum de baie se poarta vara asta?
culoare, model etc :*

Răspuns Câştigător
9 răspunsuri:
| Maya. a răspuns:

Ce costum de baie?laughingJos textila, Ladyhappy. Pai nu stim noi ce sa-ti recomandam pentru ca nu-ti cunoastem fizionomia.Nu e batut in cuie ca trebuie sa-ti iei ce se poarta.Eu zic ca sunt "pe trend" cele care iti vin bine.winkingsucces

| campanario a răspuns:

Buna. Pai, costum de baie care sa se poarte vara aceasta. eu cred ca se poarta ce se adapta figurii tale happy. Poti sa iti iei unu' in trend, cand tu ai burtica, sau ai sani mici, sau sani mari, sau nu ai fund deloc. Deci cum am spus, se poarta ce se potriveste corpului tau.

| meedanyy a răspuns:

...pai eu am un costum roz cu floricele si cand unu albastru cu negru si nu are nici un model...

eu una cred ca nuante simple

asa am vazut mai pe toata lumea la stranda

| d33a a răspuns:

La costumele de baie se poarta nuante electrice. De exemplu portocaliu, galben. etc. Referitor la model, depinde de constitutia corpului tau.
Cele de la Nike, Puma, Adidas sunt dragute big grin

| GdX a răspuns:

Ce s-a purtat si pana acum.

| clauu a răspuns:

Vara asta se face topless

| ☣ JoHNnY ☣ a răspuns:

Ceva transparent sai faci pe plac baietilor.laughing sau nu-ti lua nimic pe tine e acelasi lucru.:p

| xMellySsAx a răspuns:

Pai anul asta se poarta slpul si sutienul de baie de culori, modelee diferite big grin ^^ de exemplu galben cu albastru, verde cu albastru, etc big grin ^^