| elynasv a întrebat:

Hey, cum as putea scapa de cosurile de pe spate? nu e acnee, nu e grav, nu am multe, am cateva si as vrea sa previn aparitia lor.stiti ceva produse, cum as putea scapa de ele? ca indata da caldura...sad Dau fundita! big grin

3 răspunsuri:
Apache
| Apache a răspuns:

Cumpara zineryt si date cu el pe spate!
...sau imbiba niste vata cu spirt si da pe cosuri!
.ar tr sa se usuce!

| Diaste a răspuns:

Este foarte important sa nu transpiri. In general din cauza transpiratiei ies foarte multe cosuri pe spate si de aceea e de preferat sa porti haine care sa absoarba transpiratia si daca ai parul lung sa faci in asa fel incat sa il prinzi sau sa nu il lasi sa intre prea mult in contact cu pielea. Produse speciale nu cred ca exista. Poti folosi eventual cremele care se folosesc si pentru fata dar oricum vara cand te expui la soare in general cosurile mai dispar. Sper ca ti'am fost de folosbig grin

| Mary_5158 a răspuns:

Da,foloseste solotii ce contin alcool, lasa pielea sa respire(adica ai grija la haine, cremuri)winking