| Jalnic a întrebat:

Hey big grin
Ce produs de fixare a parul pentru baieti, par putin mai mare (vezi avatarul meu) ar fi mai bun? Dar vreau sa ramana moale, adica sa nu il faca cum il face gelu'.
Funda; x

1 răspuns:
| FunkySmile a răspuns:

Hi. Fixativul, dar vezi sa nu iti dai de aproape ca o sa arate uscat, deci mai bine pui pe cineva sa iti dea tongue. Eu de exemplu ca sa am parul moale folosesc un balsam pe parul umed care nu necesita clatire si de la el am parul super moale si matosos tongue love struck si pe urma aplic fixativu... dupa ce imi tapez parul ( sunt fata tongue ).
Peace kiss