| Jalnic a întrebat:

Hey!
Ce produs de fixare a parul pentru baieti , par putin mai mare (vezi avatarul meu) ar fi mai bun ? Dar vreau sa ramana moale, adica sa nu il faca cum il face gelu'.
Funda ;x

6 răspunsuri:
| CeVreauEu a răspuns:

Buna!
Eu as zice ca spuma e cea mai buna. In nici un caz fixativul pentru ca ti-l face ca sarma. Spuma ti-l face super si ramane moale asa cum vrei tuhappy
Nu cunosc nume de produse dar nu e greu de gasittongue
Bafta si sper ca te-am putut ajuta :*

| vescan4ever a răspuns:

Incearca ceara sau spuma

| vescan4ever a răspuns:

Incearca ceara sau spuma de par

| Sonny_5338 a răspuns:

Poti da cu fixativ( nu recomand chiar daca unele fac parul moale) incearca spuma sau ceara de par...recomand ceara pentru ca nu ataca parul si rezista mult pe par ( nu face nici matreata) si ii da un aspect lucios(ca si cum ar fi putin ud) mult norochappy

| pRaNk a răspuns:

Ceara de par! si eu ma dau cu ea si e foarte bunawinking funda?big grin

| carbonzero a răspuns:

Eu folosesc spuma, e f buna si nu e nici scumpa.iar ca marca Spuma Taft Reflex Shine fundabig grin