| Gabi266 a întrebat:

Hey! happy

De Revelion am fost invitata la un amic care va tine o petrecere la o casa din vie... ce tinuta ar trebui sa port straight face?

P. S. : nu as vrea rochita :-s

Răspuns Câştigător
| MarraxIeee a răspuns:

Heii :-x. Eu tia-s recomanda sa porti niste jeansi [ blugi ] mulati; un tricou animal print [ imprimeu leopard zebra ]; niste tenisi sau tocuri dupa preferinte; Si ceva hanorac... sau nu stiu thinking preferintele tale.
Sper ca iti este de folos :-x. Funda puppy dog eyes?

5 răspunsuri:
| Karakter1 a răspuns:

Lasini cu o bluzita eleganta(daca ai culoarea argintie, aurie)Sa stralucesti de revelion! happy Fundita?

| adi2010 a răspuns:

Blugi,un tricou si in rest, te descurci tu

| cristina_9924 a răspuns:

Colanti cu o camasuta mai lunga si cu o centura si eventual niste botine fundita?:d

| whymayihaveaname a răspuns:

Ti-as recomanda (bine asta e numai parerea mea) blugi skinny, tenisi, top lung, jacheta si daca preferi si bijuteri ceva usor stralucitor.