| BlackBVB a întrebat:

Hey fetelor! https://www.youtube.com/watch?v=szV1T3PKZ5w
voi v-ati face unghiile asa?

8 răspunsuri:
| beautifulkiss a răspuns:

Buna eu una nu mi-as face unghiile asa pentru ca nu au iesit bine.
Eu iti recomand tutorialele de la cutepolish care sunt absolut super si cele de la TotallyCoolNailshappy
Numai bine.

| lunathemoon a răspuns:

Da,daca as putea!

| LexHasAMasterPlan a răspuns:

Nu chiar, si mai ales trebuie sa ai indemanare pentru a le face sa arate bine pentru ca acolo erau nu erau facute bine.

| R0011 a răspuns:

Nu stiu ce sa zic. Probabil este de vina si marimea unghiilor, daca erau mai lungi aratau mult mai bine. Dar totusi daca tie iti plac de ce nu, gusturile nu se discuta!

| Kasia a răspuns:

Nu sunt incarcate si urate.modelul e aiurea iar unghiile alea nu au nicio forma si sunt prea mici.mi se par impopotonate degeaba.categoric nu.alege ceva mai simplu si de bun gust.

| Alllllexandra a răspuns:

Nulaughing)Zici ca's facute de un copil mic si in plus, nu sunt deloc stilul meu.

| georgiana967 a răspuns:

Nu,pentru ca cea care a facut videoul ala habar nu are sa isi faca unghiile, a iesit ceva oribil, parca era facut de o fetita de 7 ani sincer nu ai ce invata din clipul ala. Daca vrei sa iti faci unghiile cu model si vrei sa arate si bine uite-te pe canalul de youtube de mai jos:
http://www.youtube.com/user/cutepolish/videos

| denideni2000 a răspuns:

Nu!