| Anonimata345 a întrebat:

Hey,fetelor! Voi ce alegeți? Geacă de blug neagră sau geacă de blug denim?

15 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde cu ce te îmbraci. Eu le port pe amândouă dar cu pantaloni tricouri diferite

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Si pantofi cu toc cui sa alegi. Geaca de blugi neagră. negrul este elegant.

| Adry05 a răspuns:

Denim. neagră îmi aleg doar de „piele"

| anonim847483 a răspuns:

Geaca sa fie maica, geaca sa fie

| lamasanustefan a răspuns:

Neagră

| Zuzu1991 a răspuns:

Intrebare existentiala... aleg celalta

| Frank51 a răspuns:

Orice alta culoare decât acel albastru de "blug".

| Gusticel a răspuns:

Neagra

| Gusticel a răspuns:

Gecile albastre de blugi ma fac sa ma simt ca un copil de 5 ani

| NunuNini a răspuns:

Ce-i ala "blug"?

| alina2k18 a răspuns:

Blug laughing zici ca esti Dana Budeanu acum ceva ani pe site-ul ei cu ''jeans jacket'' laughing
DENIM se numeste acel materialwinking
https://en.wikipedia.org/wiki/Denim
Deci jacheta de denim neagra sau albastra [ cu atatea nuante de albastru, depinde ce preferi ].
Eu prefer ambele variantewinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Și "ginșii" cum se numesc de fapt? laughing Acei pantaloni cu dungi. Știu că aveau o denumire dar nu mai țin minte.

| alina2k18 a răspuns (pentru anonim_4396):

Raiati?
laughing
Pai blugi = blue jeans, varianta romanizata si abreviata laughing de la jeanswinking
https://ro.wikipedia.org/wiki/Blugi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru alina2k18):

Daa, raiați laughing Ms

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Niciuna,dar estetic imi place cea neagra.