| Alexandraaa_8011 a întrebat:

Hey!:* Ieri m-am tuns, mrg m-a filat si mi-a luat din lungime si eu am bretonul pe o parte, iar acum e putin mai scurt.cum as putea sa il prind?big grinmultumesc :*

Răspuns Câştigător
3 răspunsuri:
| BountyLoverXD a răspuns:

Exact asa am si eu parul, ai putea sa il prinzi in doua codite daca altfel nu poti, eventual, pune-ti peruca... glmeam, deci eu am parul mai lung acum, dar can era foarte curt imi faceam codite, vreau sa zic la ceafa aa ii cel mai simplu.

| .:.:.Sn0f0 eXtasy`.:.:. a răspuns:

Ai putea 2 coditz ddragalashe sau o coditza: AI putea sa-ti fac iun coc si bretonul intr-o parte si eu asa il am filat:*

Sper ca te-am ajutat:*8

| anonim_9938 a răspuns:

Frumos cu o clamita finuta dar draguta