| Cherry_9828 a întrebat:

Hey my friends...am o intrebare happy
ce rochii de seara se poarta sezonul asta?

Răspuns Câştigător
| caramel_4836 a răspuns:

Buna.Rochiile mulate, combinatii de negru cu roz aprins, eventual decolteu in V, rochii in stil gipsy, dar si materiale electrice, stralucitoare, materialele metalice. Daca ai un temperament mai puternic, poti alege stilul masculin. Daca vrei sa fii sexi, dar in acelasi timp misterioasa este bine sa alegi materiale usor transparente, insa, trebuie sa tii cont de cum combini piesele pentru a nu deveni vulgara.
Bye.

5 răspunsuri:
| JackieSue a răspuns:

Cele negre si mulate pe corp.

| andreyutzzu3 a răspuns:

De alea scumpe

| just4fun_8801 a răspuns:

Alea care iti plac tie

| Simona_8441 a răspuns:

Imi place f mult rochia asta....http://s11.bdbphotos.com/images/orig/a/e/ae7cwa0d01of0a07.jpg ce parere ai iti place?

| nely a răspuns:

Eu am vazut k cele scurte si cu trena lunga.Arata super! Sper k iti gasesti.