| anonim_4396 a întrebat:

Hey stie cineva cat costa curieratul aici http://veeshop.ro/......reche.html
Multumesc indiferent de raspuns. :)

5 răspunsuri:
| Bondarel99 a răspuns:

Livrarea se face in 24 de ore prin curier, dar e 30 lei...mi se pare cam scump.Mai bine comanzi prin posta.
http://veeshop.ro/content/1-livrarea-produselor

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru Bondarel99):

Iti multumesc mult.Dar cand il comanzi iti cere cnp etc. si nu stii ce se poate intampla. Vreun site nu stii? happy

| Emmeii a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Comanda în 24 de ore e 30 de lei, dar prin poşta română e 10 lei. Deci mie mi se pare destul de ok, mi-aş da şi eu comandă.

| GabriellaGabbi a răspuns (pentru Emmeii):

Da dar cand il adaug in cos dupa imi cere cnp etc. si nu stiu ce se poate intampla! Dar totusi multumesc. happy

| Bondarel99 a răspuns (pentru GabriellaGabbi):

Dai acolo unde scrie cumpara, completezi cu datele tale(daca comanzi pe numele tau trebuie sa ai buletin) si finalizezi comanda.Mai bine alegi livrarea prin posta si dureaza cam 2 zile pana ajunge.