| puyshor a întrebat:

Hey, stie cineva in cat timp dispare bronzul artificial?(garnier, ambre solaire)pentru ca m-am dat cu el si nu imi place cum arata.sau stie cineva cum as putea face sa dispara mai repede?crying va rog, dau fundita la cel mai bun raspuns

Răspuns Câştigător
| porcelan a răspuns:

Faci o baie lunga si foloseste si un exfoliant pentru corp Nu o sa dispara de tot dar pierde din intensitate

3 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Zat de cafea sau direct cafea naturala in amestec cu ulei de masline ar trebui sa faca minuni, te freci cat de mult poti. Dupa 2-3 proceduri de acest gen, ar trebui sa scapi de acest bronz artificial.
Bafta!winking

| beka a răspuns:

Spalate cu un gel d dus exfolianthee hee sau cu un peeling d corp si freci bine cu un burete...si s ducelove struck

| Lorelai a răspuns:

Cu cat faci baie mai des cu atat dispare mai repede. Mie mi-a disparut intr-o saptamana.