| Xixi a întrebat:

am nevoie de ajutorul vostru help me, uite cine stie melodia asta http://www.intelepciune.ro/......t_110.html intrati pe site asteptati un pic si o sa inceapa a canta... am nevoie de link... daca nu macar ceva asemanator. tot cu ciripitul pasarilor ps: desigur ca si funda si vot :x

Răspuns Câştigător
Apache
| Apache a răspuns:

"A Breath Of Spring", Dan Gibson (template primavara)

"Summer Sublime", Dan Gibson / album Forest Piano (template vara)

"You and I, Unfulfilled Feelings", Toshihiko Sahashi (template toamna, iarna)

"Sad Romance", Thao Nguyen Xanh (template iarna)

"Stille Nacht / Silent Night", instrumental - pian (template sarbatori iarna)