| raluka13 a întrebat:

Hey, TPU am o intrebare!:d ce sa fac sa ma ingras !sunt foarte slabasadsi toti rad de mine!si as vrea sa ma mai ingras un pic
apropo si ce sa fac sa am pielea mai alba !inainte eram alba dar acum sunt mai neagra pentru ca vara stateam afara tot timpu in soare!mersikissapropo dau fundita pentru cel mai bun rasp

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@Jadhandmade_Jadluxury_1969 tot ce a zis el dar fara partea cu dulciurile. Nu trebuie sa exagerezi cu dulciurile, nu vrei grasime inestetica. Iti poti lua niste proteine pentru marirea masei musulare dar cel mai indicat ar fi sa mergi la sala si sa iti dea antrenoru ceva cat de cat pentru tine si sa te ti de sala ca sa nu se depuna grasime. Si daca faci treaba asta, fa-o pentru tine nu pentru gura lumii. Stii bine ca gura lumii numai cu ( bip ) o poti astupa. Noi o barfim pe ea iar ea pe noi, mare chestie. oh go on Oricum peste 2 ani nu va mai conta.

3 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| mamasiita a răspuns:

Nu stiu dar nu e o problema ca esti prea slaba e chiar ft bine dar daca tu vrei sa te ingrasi ia niste vitamine

| giulian9 a răspuns:

Ca sa slabesti trebuie sa nu mai manci seara. asadar mananca seara ...multa paine cu cartofi prajiti si multa ciocolata happy