| Ukiss25 a întrebat:

Hey >TPU!: As vrea sa stiu ce fel de breton este cel pe care il are Dya in acest videoclip http://www.youtube.com/watch?v=q_0SXXa7uOw&feature=relmf u; as vrea sa ma duc sa ma tund si nu stiu cum sa-i explic coafezei. Cea mai buna explicatie primeste fundita. Multumesc anticipat.:*

Răspuns Câştigător
| edith_8738 a răspuns:

Breton filat pe o parte. oricum, fa-i o poza pe telefon ca sa aiba exact imaginea.bafta!

1 răspuns:
| kajen4ever a răspuns:

Poti sa spui breton tuns pe o parte si ii arati cum. fundita?