| Panteraa a întrebat:

Cu ce pot asorta o pereche de blugi skinny patati (nuante de albastru si alb amestecate) pentru o seara in club? Nu merg des si fusta nu mi-as lua pentru ca e destul de frig si as vrea sa imi iau blugi, dar nu stiu cu ce sa ii asortez.

4 răspunsuri:
| BiuL a răspuns:

Daca e un club mai elegant sau de fite ia pantofi/botine cu toc si un top/camasa dintr-un material mai pretios de exemplu matasa, voal, dantela.
Daca e un club mai nepretentios, studentesc merge sa iti si iei si tenisi si un tricou sau camasa de blugi.

| carlyhalatz a răspuns:

Http://www.stylingo.co.uk/wp-content/uploads/2013/07/PicMonkey-Collage.jpg

ceva gen. adauga accesorii ca sa nu fie asa plictisitor

| ursuletulana a răspuns:

Ia ti o cămașă funky, pe culorile mai închise, rosu -maroniu, galbenpan-mov... Vezi tu!

| Cebotari_Felicia_M._2001 a răspuns:

Cu o bluză făcută dintr-un material puțin transparent si cizme (să iti fie cald la picioare, cizme până la merișor) si deja cu o scurtă de piele ar face o combinație bună.