| Panteraa a întrebat:

Cu ce sampon ar trebui sa ma spal? Parul meu e aspru si fiecare fir de par sta in alta directie. Se vede foarte umflat si nu imi place. Eu ma spal cu head and shoulders, dar ii da volum prea tare si nu imi place cum sta dupa spalare. Vreau sa imi recomandti un sampon care sa imi faca parul moale si sa stea firele toate la un loc, nu fiecare in ce parte apuca. Sper ca ati inteles. Dau funda. :*

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Incearca samponul si balsamul elseve re-nutrition de la l'oreal

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu folosesc samponul pentru reflexii aurii si sta foarte bine, e de la Yves Rocher.
Iar balsamul Garnier cu avocado si unt de shea il face extrem de fin si moale si il disciplineaza impreuna cu sprayul pentru varfuri deteriorat de la gerovital. Daca poti fa cumva sa le iei de la distribuitor fara adaos comercial.happy

| CorneliaC a răspuns:

Elseve, laptisor de matca, e foarte bun, cel putin pe mine ma ajuta, imi face un par super moale happy

| Miire a răspuns:

Pai eu folosesc sampon NIVEA, l-am luat impreuna cu un gel de dus tot aceeasi firma.Mie imi place cum imi sta parul datorita acestuia.Ti-l recomand cu incredere :*.

| TC3 a răspuns:

Sapun de casawinking cel mai eficient