| NoOneLove a întrebat:

Hey TPU.Cum pot sa imi subtiez picioarele in 2 saptamana. Adica sa se vada cat de cat, deoarece eu le am mai groase si nu stiu cum sa fac sa slabesc la ele. Dati`mi idei ce sa fac.mersi:*

Răspuns Câştigător
| BianKa1234CM a răspuns:

Fa 30 de genoflexiuni de 3 ori pe zi timp de o saptamana si o sa vezi ca o sa ai cele mai frumoase picioarewinking

3 răspunsuri:
| anutza a răspuns:

Exercitii pentru picioare, bai alternante cald-rece, sauna, foloseste crema de slabit stiu ca cele pe baza de cafeina sunt bune, daca iti permiti financiar poti face si impachetari

| Fluffy_3776 a răspuns:

Buna!
Daca doresti sa iti subtiezi DOAR picioarele, eu te sfatuiesc sa faci cateva exercitii in genul genoflexiunilor si al fandarilor si sa mergi mult pe bicicleta. Eu merg de 2 ani cate 30 min cu bicicleta pe zi si pot sa zic ca am avut picioare foarte groase si acum destul de subtiri. Sunt asa cum mi-am dorit sa fie. Nu te speria. Eu am slavit asa in cam 1 sau 2 luni, dar am continuat exercitiile pentru sanatate si intretinere.
Sper ca te-am ajutat.:*

| Diabl0 a răspuns:

Alearga, pune-le la treaba.