| deea07 a întrebat:

Hey TPUbig grin Deci eu am un prost obicei sa-mi musc buzele si m-am trezit cu buza de jos putin umflata si cu o scoarta subtire rosie-maronie pe ea. Nu ma doare, doar ca se vede oribil, ce pot sa fac sa treaca mai repede?:X fundita

Răspuns Câştigător
| PatyKan a răspuns:

Mda.si eu mai am obiceiul asta cateodata. Foloseste un balsam de buze [cele de la Nivea sunt destul de bune], care sa ti le hidrateze. Si ai rabdare, va trece peste cateva zile.

5 răspunsuri:
| danielaxyz a răspuns:

Unguent de galbenele

| Etelca a răspuns:

Cred ca ar fi bine sa te duci la farmacie si sa intrebi de o crema ceva de genu asta.Si poti sa te dai mai des cu un strugurel de buze!

| мιcнєℓℓє a răspuns:

Pai am si eu acest obicei big grin cel mai bine e sa stai cateva zile asa pentru ca iti va trece, sh dupa ce iti va trece, fa tot posibilul sa nu mai musti buzawinking

| GumitzaDePepene a răspuns:

Foarte mult balsam de buze!
incearca si crema de maini nivea, sau balsam de buze nivea!
poti folosi, de asemenea, unguente, balsam de buze cu aloe vera!
Pa, pa

| stuffhappens a răspuns:

Creama