| Bubbchac a întrebat:

Dau Funda si Voturii. big grin Cine imi zice pretul skaterilor, blugilor coloratii, sireturilor colorate, tricourilor si a bratarilor din cauciuc in Sir >Bucuresti? big grin Multumesc anticipat! kiss

4 răspunsuri:
| MadneSsCat a răspuns:

@PaktCuVampirita skateri inseamna adidasi d'aia mari fraiero nu placa de skate. nu inteleg de ce se baga toti manelistii in treburile astea

| Katherineeeeee a răspuns:

---> Skate: pret 100 de lei (sau poate mai mult unele!)
---> Blugi : pret in jur de 40 - 70 de lei (depinde calitatea!)
---> Tricouri negre...: pret 30-50 de lei (unele sunt de mai buna calitate decat altele ).
---> Sireturi colorate : pret de 12-20 de lei (cam p`acolo)
---> Bratari de cauciuc : un set costa 9 lei (sunt 99% sigura!)
---> Clama de par ''speciala'': pret in jur de 10 lei

---> Sper ca te-am ajutat!
---> Numai bine! funda?happy

| Bubbchac explică:

Aha... Ce bine e sa copii raspunsurile de la alti, nu PactCuVampirita? big grin Sti, eu am mai pus intrebarea asta, iar Anacock mi-a raspuns asa. Scuze, dar trebuie sa raspunzi tu, nu sa copii raspunsurile de la altcineva. tongue