| SaraMaria779 a întrebat:

Hey TPU,stiti cumva un site de unde pot comanda o bratara personalizata din argint pentru iubitul meu, adica sa pot sa scriu pe ea ce mesaj vreau eu.Si set de pandantive,doua jumatai de inimioara, una sa o port eu si una el si tot asa sa pot sa scriu pe ea ce vreau eu.Va rog mult sa ma ajutati daca stiti, dau FUNDA garantat.Multumesc anticipat!

1 răspuns:
| AlexandraMoldovan18 a răspuns:

Salut, ai putea sa incerci la magazinul de bijuterii Sabion. Acolo am vazut ca au pandantive in forma de inimioara care se injumatateste si mai au si bratari care pot fi personalizate (sa scrii ce vrei pe ea).