| AlinaClms a întrebat:

Hey TPU!
Voi stiti ceva bloggeri romani interesanti, din categoriile"fashion","adolescenta","amuzament"?!
Dau Funda pentru cele mari Blogguri!

2 răspunsuri:
| MD0 a răspuns:

Cele mai bune blog-uri in materie de fashion sunt clar ale Danei Rogoz si ale Alinei Ceusan.
In materie de adolescenta, nu stiu si sincer nici nu am prea vazut. Pentru asta poti cauta vloggeri ^^. Cred ca stii ce inseamna. Vloggeri adolescenti sunt Tudi Popa, Tequila, Zmenta, DDH, Tania Cezara si lista poate continua.
La amuzament intra tot vlog-urile si toti cei care sunt mai sus sunt extrem de amuzanti.
Sper ca te-am ajutat ^^